Yaşam

Penceredeki Kız bugün var mı yok mu, neden olmasın? 9 Şubat 2023 No Girl in the Glass bu akşam ara verdi yeni bölüm haftaya mı?

Camdaki Kız OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2021’de yayınlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın yazdığı drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Girl in the Glass yeni bölüm var mı yok mu neden olmasın? 9 Şubat 2023 The Girl in the Glass bu akşam yayınlanmayacak, yarıda mı yoksa haftaya mı? Neden Penceredeki Kız değil?

KIZLAR CAM DİZİSİ BUGÜN VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Bugün 9 Şubat 2023 Perşembe Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisi yer almadı. Dizi bugün ekranda olmayacak. Bu hafta yaşanan deprem nedeniyle dizi birçok kanalda gösterilmeyecek. Deprem bölgesinden anlık gelişmeler Kanal D’de aktarılıyor.

PENCEREDEKİ KIZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız 67. Bölüm yayınlandı! İzle şimdi! Camdaki Kız 2 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde neler yaşandı? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitesinde Kanal D’de! Camdaki Kız 66. bölümün ardından 67. bölüm tanıtımı yeni bölümden sonra mı yayınlandı? Camdaki Kız 66.Bölüm full izle! Camdaki Kız’ın son bölümünde Nalan, Sedat’ın ihanetini bir kez daha yakalıyor!

Sedat’la tartıştıktan sonra konaktan ayrılmaya çalışan Nalan, Muzo’nun isteğini kırmaz ve son kez konuşmayı kabul eder. Nalan, biriktirdiklerini ve evliliklerinde mutsuz olduğunu Sedat’la paylaşınca ortalık karışır. Tartışmaları Muzo sayesinde büyümez ama Nalan’ın aklını başına getirir. Muzo artık Nalan’ı ikna edemeyecek.

Sedat’la tartıştıktan sonra evliliğini bitirme kararı alan Nalan, konaktan ayrılmaya karar verir. Hayri’ye kapıları yeniden açan Nalan’ın tüm hayalleri için gerekli adımları atması kaçınılmazdır. Nalan, yeni planlarını ilk kez Hayri ile paylaşır.

Hayri ve Nalan’ın birbirinden çok farklı olduğunu ve Nalan’ın Hayri için bir hedef olduğunu düşünen Muzo, Billur için değerli gözlemlerde bulunur. Billur, Muzo’dan haber alınca Nalan için bir kez daha üzülür. Peki Muzo tespitlerinde haklı mı?

Sedat otelde sekreteriyle kaçamak yaparken, konakta koalar büyür. Selen, Muzo ve Levent, Sedat’ın peşine düşer. Bu sırada Nalan’ın konağa gelişi, Sedat’ın kaçışını öğrenmesine neden olur. Böylece Nalan, Sedat’ın nerede olduğunu öğrenir ve takibe başlar.

kusadasiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu