Haber

Konyaaltı Belediyesi ve ASDD tarafından düzenlenen Futbol Ayak Tenisi Turnuvası başladı

Konyaaltı Belediyesi ve Antalya SporDernek Dostları Derneği (ASDD) tarafından düzenlenen “8. ASDD Futbol Ayak Tenisi Turnuvası 2023” HayatPark’ta başladı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından Antalya Spor Dostları Derneği (ASDD) ile HayatPark’ta bu yıl 8.’si düzenlenen “ASDD Futbol Ayak Tenisi Turnuvası 2023” başladı. Antalyaspor’un efsane futbolcularından biri adına her yıl düzenlenen ayak tenisi turnuvası, bu yıl Antalyaspor’un yaşayan efsanesi Donsuz Veli lakaplı Veli Dindar Yavuz adına düzenleniyor.

Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, Antalyaspor Kulüp Başkanı Av. Aziz Çetin, ASDD Başkanı Bülent Uğur, ASDD üyeleri ve Veli Dindar Yavuz katıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu turnuvayı 7’den 70’e her yaştan vatandaş izledi. Heyecanlı anların yaşandığı turnuvada sporcular da keyifli anlar yaşadı. Etkinliğin açılışında konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in sahadakilere selamlarını iletti ve turnuvada mücadele edecek takımlara başarılar diledi.

Bülent Uğur: “Bu yıl turnuvamızı Veli kardeşimiz adına düzenledik”

ASDD Lideri Bülent Uğur, “Bu yıl 8’incisini düzenlediğimiz bu organizasyonu gerçekleştirmeye çalıştık. Bu yıl 8.’sini kutluyoruz. Turnuvamızı aramızdan ayrılanlar adına düzenledik. Turnuvamızı bu yıl yaşayan efsanemiz Veli kardeşimiz adına düzenlemek istedik.”

Aziz Çetin: “Vefanın sadece bir ilçe ismi olmadığını gösteriyorlar”

Antalyaspor Kulüp Başkanı Av. Aziz Çetin, “Bu yılki organizasyon değerli efsanemiz Veli Dindar Yavuz adına yapılıyor. Bu organizasyonda yer almak bize onur ve mutluluk veriyor. Derneğimiz çok değerli işler yapıyor. Vefanın sadece bir ilçe olmadığını gösteriyorlar. isim.”

Turnuvanın sizler adına düzenlenmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Veli Dindar Yavuz, “İlginize çok sevindim. Beni bu değere layık gördüğünüz için size ve Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür ediyorum. . Teşekkürler, hazır olun.”

Heyecanlı anların yaşandığı turnuva, 11 Ağustos Cuma günü oynanacak final maçı ve ardından yapılacak ödül töreniyle sona erecek. – ANTALYA

haber-selcuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu