Teknoloji

Apple, Cumhuriyetin 100. Yılını Dev Bir Oyun, Müzik ve Film Seçkisiyle Kutluyor

Cumhuriyetimizin 100. yaşını doldurmasına, yüz yılını tamamlamasına artık sayılı günler kaldı. Dünyanın teknoloji devlerinden Apple, 100. yılını bu güne özel hazırlanan yüzen oyun, müzik ve sinema seçkisiyle kutluyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılını doldurmasına sayılı günler kalırken, markalar ve şirketler cephesinde tatil coşkusu başladı.

Bazı firmalar bu bayramı 100. yıla özel hazırladıkları reklamlar, logo çalışmaları, içerikler ve etkinliklerle kutlamaya başladı.

Apple da Cumhuriyetin 100. yılı için hazırladığı oyun, müzik, uygulama ve sinema seçkileriyle bayramı kutlayan şirketlerden biri oldu.

Cumhuriyetin 100. yılını söz konusu kategorilerdeki yüzlerce eserden oluşan listelerle kutlayan Apple, bu seçkilerde ülkemizde üretilmiş ve Apple kütüphanesinde yer alan eserlere de yer verdi.

Apple’ın hazırladığı 100 oyunluk oyun ve uygulama seçkisinde Türk geliştiricilerin ürettiği farklı kategorilerdeki yapımlar yer alıyor.

Elbette listenin yalnızca Apple kütüphanesiyle sınırlı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Ülkemizdeki popüler oyunların ve başarılı uygulamaların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyetin 100. yılı için hazırlanan sinema ve müzik seçkisi de oldukça dikkat çekici.

Müzik kanadında ise Apple kütüphanesinde yer alan birbirinden güzel müzikler on yıllık dönemlere ayrılarak kullanıcıların beğenisine sunulurken, sinema seçkisinde ise yine Apple kütüphanesinde yer alan ve hafızalarımıza kazınan eserler yer alıyor. Müzik seçimine buradan, sinema seçimine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu